Turite klausimų? Kreipkitės! +37061263178 info@darbisgroup.eu
Darbo dienomis: 9:00 - 17:00
  • Jūsų prekių krepšelis tuščias

Persirengimo erdvės pagal Jūsų poreikius

UAB „Darbis“ komanda jau yra įgyvendinusi ne vieną projektą, kuriame sėkmingai panaudoti siūlomi produktai. Džiaugiamės, kad tarp mūsų patenkintų klientų yra Lėktuvų remonto terminalas, Teniso klubas bei Vilniaus Antakalnio universitetinė ligoninė. Klientų lūkesčiai ir poreikiai mums yra puiki priežastis tobulėti ir siekti dar geresnių rezultatų, kurti ir pasiūlyti naujas, modernias idėjas, o ne vien standartinius sprendimus. Juk aplinka, kurioje leidžiame laiką pirmiausia turi būti pritaikyta pagal mus, turi būti funkcionali ir patogi. Tai ir yra pagrindiniai tikslai, kurių siekiame įgyvendindami kiekvieną projektą, ne išimtis – ir rūbinių – persirengimo erdvių įrengimas.


Stelažai persirengimo kambaryje lėktuvų remonto terminale

Įrengiant persirengimo kambarį Lėktuvų remonto terminale, buvo pasirinktos standartinės pilkos spalvos metalinės persirengimo spintelės. Čia buvo pastatyti rakinami, iš kelių modulių sudaryti gaminiai, taip užtikrinant persirengiančiųjų privatumą ir asmeninių daiktų saugumą. Kadangi buvo reikalingas gana didelis metalinių persirengimo spintelių skaičius, nespręsta ant kiekvienos iš jų viršaus tvirtinti nedideles antresoles. Tokiu būdu persirengimo kambaryje sutaupyta erdvės, o daiktams pasidėti vietos atsirado daugiau.


Stelažai persirengimo kambaryje teniso klube

Persirengimo kambaryje Teniso klube statytos metalinės persirengimo spintelės yra išskirtinio modelio – jų durelės yra medinės, priderintos prie greta jų stovinčių suoliukų viršutinės dalies. Šis sprendimas suteikia jaukumo, estetikos ir medienai būdingą prabangos įspūdį. Šilta medinių durelių ir suoliukų viršutinės dalies spalva puikiai kontrastuoja su kiek sunkesniu, vėsiu spintelių korpuso ir suoliukų kojeliu atspalviu (pasirinkta sodriai pilka spalva). Čia naudoti vienerių durelių spintelių moduliai. Teniso klubo persirengimo kambarys ne tik puikiai atitinka persirengiančiųjų poreikius, bet ir atrodo itin originaliai.


Stelažai persirengimo kambaryje Vilniaus Antakalnio universitetinėje ligoninėje

Patalpos, kuriose palaikoma išskirtinė švara ir kur keliami ypatingi reikalavimai turi būti įrengiamos skiriant išskirtinį dėmesį ir šią užduotį patikint savo srities profesionalams. Vilniaus Antakalnio universitetinės ligoninės persirengimo kambaryje parinktos gelsvo atspalvio metalinės persirengimo spintelės. Dėl poreikio taupyti erdvę buvo pasirinkti vienerių durelių gaminių moduliai su užraktais, kad būtų užtikrintas kiekvieno darbuotojo privatumas ir patogumas.

Projektai
Visi projektai

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politika