Turite klausimų? Kreipkitės! +37061263178 info@darbisgroup.eu
Darbo dienomis: 9:00 - 17:00
  • Jūsų prekių krepšelis tuščias

Patogiausias būdas sandėliuoti

Turintiems verslą, nuosavas įmones, valdantiems gamybos bendroves ar kitas panašias įstaigas veikiausiai nė nereikia priminti, kaip svarbu patikima ir tvirta sandėliavimo vieta. Ir visai nesvarbu, čia sudėti reikia archyvo dokumentus, prekes, detales ar ką kitą – be jų tiesiog neišsiversi. O ką jau kalbėti apie patogumą, juk sandėliuojamus daiktus reikia į vietą ne tik padėti, bet ir paimti, todėl labai svarbu rasti optimalų sprendimą, kuris būtų ir talpus, ir puikiai atliktų savo funkciją. Vienas dažniausiai šiuo metu pasirenkamų sandėliavimo variantų – tai stelažai, kurių platų asortimentą savo klientams galime pasiūlyti ir mes.


Stelažai – talpu ir patogu

Stelažų, kaip sandėliavimo būdo populiarumą, veikiausiai lemia jų funkcionalumas ir universalumas – pastarieji neretai vadinami patogiausiu sandėliavimo sprendimu. Stelažai tinkami laikyti pačius įvairiausius daiktus, juo pamatyti galima ne tik gamybinėse patalpose ar archyvuose, tačiau kartais net ir gyvenamosios paskirties statiniuose: garažuose ar rūsiuose. Stelažai neužima daug vietos, o jų dizainas suteikia galimybę išnaudoti net mažiausią erdvę – komplektuojant didesnį skaičių lentynų į aukštį ir taip mažinant stelažo plotį, užimamą plotą. Šios sandėliavimo priemonės yra be pertvarų, todėl esant poreikiui galima statyti taip, kad laikomus daiktus patogiai būtų galima paimti iš abiejų stelažo pusių, o net pastatyti arti lango jie neužstos visos šviesos – pro stelažo lentynų ertmes į patalpas jos vis tiek pateks. Tarp mūsų siūlomų stelažų rasite gaminių, kurie puikiai tinka sandėliuoti tiek lengvesnius, tiek itin sunkius daiktus, tokių, kuriuos galima pritaikyti įvairiose patalpose atsižvelgiant į išdėstymo specifiką ir kitus veiksnius.


Stelažai mūsų klientų patalpose

Vienas mūsų įgyvendintų projektų – tai stelažai Lėktuvų remonto terminale. Atsižvelgę į kliento poreikius ir vykdomos veiklos specifiką bei patalpų, kuriose buvo numatyta statyti stelažus parametrus, pasiūlėme geriausiai tinkantį sprendimą – tvirtus ir erdvius stelažus, ant kurių patogu išdėlioti nedideles dėžutes – taip nepasimes net patys smulkiausi jose esantys daiktai. Sistemingai išdėliojus ir sužymėjus stelažus jie tapo patogiu ir praktišku būdu sandėliuoti visus terminalo reikmenis.

Projektai
Visi projektai

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politika