Turite klausimų? Kreipkitės! +37061263178 info@darbisgroup.eu
Darbo dienomis: 9:00 - 17:00
  • Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kaip pasirinkti labiausiai tinkantį produktą

Ieškantiems tiek trumpalaikio, tiek ilgalaikio daiktų laikymo ar sandėliavimo sprendimo, tikrai turime ką pasiūlyti. Tarp prekių, kurias galite įsigyti pas mus, rasite įvairių matmenų lentynų, spintelių ir spintų, kurios puikiai tinka laikyti ir drabužius persirengimo kambariuose, ir sunkesnius daiktus sandėliuose ar gamybinėse patalpose. Vienas dažniausiai įsigyjamų produktų – metalinės spintos, kurios yra gana funkcionalus ir universalus pasirinkimas bet kuriuo atveju. Tačiau kaip pasirinkti produktą, kuris ne tik gerai atliks savo funkcijas, bet ir bus patogus naudoti?


Kaip išsirinkti metalines spintas

Metalinėse spintose, priklausomai nuo jų dydžio, gali būti laikomi įvairūs daiktai. Jos tinkamos ir dokumentams saugoti, ir persirengus drabužiams pasidėti ar darbo priemonėms laikyti. Tačiau kad įsigytos metalinės spintos nesukeltų nepatogumų jomis naudojantis, jas renkantis labai svarbu atkreipti dėmesį į keletą dalykų.

Pirmiausia – tai vieta, kurioje spinta bus statoma, kiek erdvės toje patalpoje jai numatyta. Jei patalpa ankšta, o spintoje laikomų daiktų kiekis nedidelis – galbūt verta pagalvoti apie kompaktiškas spinteles, tačiau jei yra priešingai, ir pasidėti jose tikrai bus ką – tuomet geriausias sprendimas aukštos metalinės spintos, kurios neužima didelio ploto, bet yra talpios. Šis sprendimas ypač naudingas tuomet, kai patalpoje turi tilpti ne viena metalinė spinta (pavyzdžiui, ne itin erdviame persirengimo kambaryje reikia sutalpinti keletą darbuotojų). Taip pat reikėtų atsižvelgti ir į apšvietimą – ar metalinės spintos netemdys pro langus sklindančios šviesos, neužstos jos tose patalpoje dirbantiesiems.

Antra – metalinės spintos paskirtis. Į tai atsižvelgus reikia rinktis ir spintos sudėtį – jei čia bus laikomi dokumentai, ji, be abejonės, turi būti tvirta ir rakinama. Jei dar svarbesni daiktai – tuomet galima pasvarstyti apie sustiprintos apsaugos antresoles ar net visą spintą.

Galiausiai – laikomų daiktų specifika ir kiekis. Jei metalinėje spintoje turi tilpti ir drabužiai, ir darbo priemonės – patogiausias pasirinkimas yra spinta su pertvara ar lentinėlėmis. Tuomet viską bus galima tvarkingai pasidėti ir patogiai pasiimti. Jei spinta skirta tik dokumentams ar kitiems svarbiems daiktais laikyti – veikiausiai užteks kelių lentynų.

Projektai
Visi projektai

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politika