Turite klausimų? Kreipkitės! +370 6 1263178 info@darbis.lt
Darbo dienomis: 9:00 - 17:00
  • Jūsų prekių krepšelis tuščias

Trivietė drabužių spinta 1800x1200x490

276.00€ 234.60€ (Be PVM) Teiraukis geresnės kainos
Prekės kodas: DP3.12.18
Pakuotės min. kiekis: 1
Pristatymo terminas: 4-5 sav.

Spinta pagaminta iš 0.8 mm storio plieno, dažyta atsparia milteline emale (spalva – RAL 7035). Viduje įrengta lentynėlė ir kartelė su kabliukais. Durelėse yra ventiliacijos angos ir laikiklis žymėjimo kortelei.

Durelių skaičius 3
Lygių skaičius 1
Durelių plotis (mm) 400

Garantijos ir garantinis aptarnavimas

Visoms portale „Darbis“ parduodamoms prekėms suteikiama 24 mėn. gamintojo garantija (jeigu prekės aprašyme ar garantiniame talone nenurodyta kitaip). Prekės gamintojo garantiniai įsipareigojimai galioja tik tuo atveju, jei nepažeistos prekės surinkimo ir eksploatavimo sąlygos. Gavus prekę, prieš pasirašant gavimo dokumentus, būtina ją atidžiai apžiūrėti. Garantinio aptarnavimo teikimo metu dėl gamintojo kaltės atsiradę gedimai šalinami per šiuos terminus: 14-21 dienų nuo pagrįstos pretenzijos pateikimo arba per 45 dienas, jei garantiniam remontui atlikti būtina detalė turi būti pristatyta iš užsienio. Visais atvejais garantinį aptarnavimą siekiama atlikti per kuo trumpesnį laiką.

Pardavėjo teikiama kokybės garantija neapriboja ir nevaržo vartotojų teisių, kurias įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą, jiems nustato teisės aktai.

Nekokybiškų prekių grąžinimas

Jei gavę prekę, pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, Jūs turite teisę jos nepriimti. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai. Garantijos galiojimo laikotarpiu pastebėjus paslėptus prekės trūkumus, prašome Jūsų juos nufotografuoti ir nedelsiant atsiųsti mums fotonuotrauką elektroniniu paštu info@darbis.lt. Prekės gamintojas tokiu atveju nustatys, ar prekės defektui taikoma garantija, t.y. ar prekės defektas yra gamyklinis. Apie gamintojo sprendimą nedelsiant informuosime Jus Jūsų nurodytomis susisiekimo priemonėmis.

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Vyriausybės 2001-06-11 nutarimu Nr. 697 patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis.

Kokybiškų prekių grąžinimas

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik Vyriausybės 2001-06-11 nutarimu Nr. 697 patvirtintų Mažmeninės prekybos taisyklių nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmokate Jūs.

Techninės prekių grąžinimo sąlygos

Grąžinama prekė turi būti tvarkingai supakuota (šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę).

Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta.

Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė).

Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.

Norint aukščiau nurodytais atvejais grąžinti prekę mums atgal (išskyrus garantinį aptarnavimą), reikia informuoti mus skyriuje kontaktai nurodytomis susisiekimo priemonėmis.

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politika