Turite klausimų? Kreipkitės! +37061263178 uzsakymai.darbis@gmail.com
Darbo dienomis: 9:00 - 17:00
 • Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mobilūs stelažai

MOBILŪS STELAŽAI – ARCHYVO ĮRANGA TAUPANTI VIETĄ

Šiuo metu daugeliui įvairių įmonių archyvų iškyla problemų archyvuojant ir saugant dokumentus. Dažniausiai pasitaikanti „bėda“ – vietos trūkumas. Su nuolat augančiu saugomų dokumentų kiekiu padės susidoroti efektyviai vietą taupantys mobilūs stelažai. Jie padeda suarchyvuoti dvigubai didesnį kiekį dokumentų nei įprastame to paties ploto archyve.

Projektavimas-Gamyba-montavimas-priežiūra

Kreipkitės tel. +37061744400 arba el.paštu info@darbis.lt

Mobilių stelažų savybės

 • galimybė lanksčiai pritaikyti lentynų matmenis pagal kliento reikalavimus
 • dvipusės arba vienpusės reguliuojamo aukščio lentynos
 • mobilūs stelažai su atviromis lentynomis
 • mobilūs stelažai su užrakinamomis, slankiosiomis durimis
 • mobilūs stelažai pritaikyti brėžiniams, rūbinėms, audinių ritiniams 1. Mobilūs stelažai turi atsparų karkasą kuris suteikia tvirtumą ir ilgaamžiškumą; lentynos gaminamos iš lakštinio metalo.
 2. Visos dalys pagamintos taip kad neturėtų aštrių kampų ir būtų saugios naudoti. Dažomos atsparia milteline emale. Yra galimybė pasirinkti spalvą.
 3. Dvipusiai mobilūs stelažai turi pertvaras ir atramas, kurios neleidžia dokumentams judėti į kitą lentynos pusę.
 4. Mobilūs stelažai perstumiami sukant trijų dalių rankeną, įrengtą ant stelažo priekinės sienos. Rankenoje įtaisytas mobilaus stelažo blokavimo mechanizmas, kuris apsaugo nuo atsitiktinio pasislinkimo.
 5. Blokavimo mechanizmas gali būti su užraktu apsaugančiu archyvuojamus dokumentus nuo prieigos teisės neturinčių asmenų. Mobiliuose stelažuose įrenti stabdžiai ir atramos apsaugančios mechanizmus nuo sugadinimo netinkamai juos perstumiant.
 6. Mechanizmuose naudojama kokybiškų uždaro tipo guolių sistema nereikalauja papildomos priežiūros ar periodinio techninio aptarnavimo.
 7. Stelažų priekinėse sienose (virš rankenų) paruošta vieta informacijai apie konkrečiame bloke saugomus dokumentus.
 8. Mobilius stelažus pritaikant specializuotiems muziejų ar bibliotekų poreikiams jie komplektuojami su specialius laikikliais, naudojamais nuotraukų, žemėlapių bei kitų eksponatų laikymui.
 9. Mobilūs stelažai gali būti ne tik pastumiami į šoną, bet ir ištraukiami per ilgį. Tinkliniai rėmai ištraukiami horizontaliai ant kreipiamųjų bėgių, skirti laikyti kolekcijas vertikalioje padėtyje. Lentynų eksploatacija yra labai patogi ir lengva.
 10. Mūsų įmonės specialistai, gali sukurti ir įgyvendinti archyvavimo projektus panaudojant stacionarius stelažus arba mobilių stelažų sistemas, atsižvelgdami į individualius kiekvieno kliento poreikius.
 11. Trumpais terminais atsakysime į kiekvieną užklausą. Pasiūlysime naudingus, optimalius ir funkcionalius sprendimus.
Projektai
Visi projektai

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politika